اخبار روزانه

از لیست پرسپولیسی یحیی گل‌محمدی رونمایی شد!

با حضور یحیی گل محمدی در راس کادر فنی فولاد به نظر می‌رسد او کادر فنی خود را در این تیم داشته باشد و از برخی همکاران سابق خود در پرسپولیس استفاده کند.

محمد عسگری که در تیم‌های ذوب آهن، شهرخودرو و پرسپولیس دستیار معتمد یحیی گل محمدی بود بعد از نیم فصل حضور در کادر فنی تراکتور احتمال یکی از دستیاران گل محمدی در خوزستان خواهد بود.

داود فنایی که در شهرخودرو و پرسپولیس مربی گلر‌های گل محمدی بود دو سال قبل از پرسپولیس به هوادار رفت گزینه مربیگری دروازه‌بان‌های فولاد خواهد بود.

به گزارش منیبان ؛ همچنین حمید مطهری که بعد از جدایی از یحیی سرمربی نساجی، مربی تیم ملی و سرمربی تراکتور شده بود شاید نقش دستیار اول یحیی را در این تیم بازی کند کما اینکه خودش در تراکتور هم تاکید کرده بود فقط دستیار یحیی خواهد شد. هر چند احتمالا او سرمرببیگری در تراکتور را تریجح خواهد داد.

یکی دیگر از گزینه‌های گل محمدی برای دستیاری جواد منافی است که در مقطعی دستیار او بود و آخرین بار در تیم امید با رضا عنایتی کار می‌کرد و مدتی هم دستیاری مطهری در نساجی را بر عهده داشت.

همچنین از بین اعضای کادر فنی فعلی فولاد خوزستان حسین کعبی که در تیم ملی سال‌ها همبازی یحیی گل محمدی بوده و ارتباط خوبی هم با او دارد شاید در کادرش باقی بماند.

البته گل محمدی هنوز چیزی در این خصوص به مدیران باشگاه فولاد اعلام نکرده و با بررسی شرایط مربیان فعلی فولاد و گزینه‌های مد نظر خود اقدام به بستن کادرش خواهد کرد، اما پیش بینی می‌شود برخی دستیاران سابق او در پرسپولیس یا پرسپولیسی‌هایی که در تیم‌های دیگر همراهش بودند دوباره این مربی را یاری کنند.

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *