اخبار روزانه

اینتر قاطعانه برد و وحشت سقوط را به جان فروزینونه انداخت

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز هفته سی‌و‌ششم رقابت‌های سری A ایتالیا، شب گذشته (جمعه) از ساعت 22:15 به وقت تهران، تیم فوتبال اینتر قهرمان زودهنگام رقابت‌ها میهمان فروزینونه تیم هفدهم جدول رده‌بندی بود که این بازی با برتری 5 بر صفر اینتری‌ها خاتمه یافت.

با وجود تشریفاتی بودن بازی برای نراتزوری، سیمونه اینزاگی تیمش را با تمام قوا به میدان فرستاد و همین موضوع یک پیروزی آسان را برای شاگردان او به ارمغان آورد. اینتر با گلزنی داویده فراتسی در دقیقه 19 پیش افتاد و با همین تک گل به رختکن رفت. در نیمه دوم، مارکو آرناتوویچ در دقیقه 60 دومین گل را برای اینتر به ثمر رساند و تیجان بیوکنن در دقیقه 77 که تنها پنج دقیقه پس از ورودش به میدان بود، اختلاف را به سه گل افزایش داد. تنها سه دقیقه بعد دیگر بازیکن تعویضی نراتزوری، لائوتارو مارتینس که در دقیقه 64 به جای آرناتوویچ به میدان آمده بود، گل چهارم بازی را به نام خود به ثبت رساند. حسن ختام جشنواره گل تیم میهمان هم در دقیقه 84 با گلی که مارکوس تورام زد، شکل گرفت.

با این نتیجه، اینتر 92 امتیازی شد و شمار بردهایش در این فصل را به عدد 29 رساند. این در حالی است که نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده اینتری‌ها یعنی میلان با 71 امتیاز در رده دوم قرار دارد و یوونتوس 66 امتیازی هم سوم است. همچنین لائوتارو مارتینس با گلزنی در این بازی، شمار گل‌های این فصل خود در لیگ دسته اول ایتالیا را به 24 گل افزایش داد تا جایگاهش به‌عنوان برترین گلزن فصل را بیش از پیش مستحکم کند. نفر دوم این رده‌بندی دوشان ولاهوویچ، مهاجم 16 گله یوونتوس است.

پاسخ مدیر اینتر به هجمه‌ها بابت جذب رایگان طارمی

در سمت مقابل اما فروزینونه 32 امتیازی ماند و اکنون خودش را در معرض خطر تنزل جایگاه یک پله‌ای و رفتن به منطقه سقوط جدول می‌بیند، چرا که اودینزه با 30 امتیاز در جایگاه هجدهم قرار دارد.

در ادامه دیدارهای هفته سی‌و‌ششم سری A، امروز از ساعت 19:30 ناپولی میزبان بولونیا خواهد بود و از ساعت 22:15 میلان از کالیاری پذیرایی خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *