اخبار روزانه

حمله نماینده حامی جلیلی به ظریف، پزشکیان و آذری جهرمی با سوءاستفاده از تریبون مجلس /بزرگوار مراقب باشید

حمید رسایی خطاب به پزشکیان تأکید کرد: یکی از وزرای آقای روحانی که در ستاد شماست کاندیداهای دیگر را طالبان خطاب می‌کند این یعنی به ۱۰ میلیون نفر از ایرانی‌ها چنین نسبتی را می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید رسایی نماینده تهران در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سخنانی خطاب به مسعود پزشکیان و محمدجواد ظریف گفت که در ادامه اهم آنها را به نقل از انتخاب می خوانید؛

*تذکر من خطاب به یکی از کاندیداهای محترم است. بزرگوار! شما که ستادهای خودتان را به وزرای دولت حسن روحانی کنترات دادید مراقب باشید.

*یکی از وزرای آقای روحانی که در ستاد شماست کاندیداهای دیگر را طالبان خطاب می‌کند این یعنی به ۱۰ میلیون نفر از ایرانی‌ها چنین نسبتی را می‌دهد.

*وزیر دیگر آقای روحانی آقای ظریف که در ستاد شماست به کاندیداهای دیگر می‌گوید خشک مغز و چماقدار؛ بعد شما آیه می‌خوانی و از نهج البلاغه حرف می‌زنی؟!

*حرف از آشتی ملی می‌زنی می‌گویی ما با کسی دعوا نداریم، عزیز من! این دعوا نیست این اعلام جنگ است. چرا توجه ندارید؟

*ظاهر ستادهای شما باطن دولت شماست اینکه «من مانع کسی نمی‌شوم، چون می‌خواهم رای بیاورم و هر کس بیاید داخل ستاد او راه راه می‌دهم» فردا در دولت هم که رفتی مسئولیت کارهای خودت را قبولی نمی‌کنی، مراقبت بکنید.

۲۷۲۱۸

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *