اخبار روزانه

سفر به ارمنستان چقدر خرج دارد؟ / قیمت تور گردشگری ارمنستان + جدول

یکی از ارزان‌ترین و محبوب‌ترین کشورهای توریستی برای سفر خارجی ارمنستان است. به دلیل هم‌مرز بودن ارمنستان و ایران سفر به این کشور کوچک برای ایرانی‌ها راحت و ارزان است. شما هم می‌توانید از مسیر زمینی و هم با هواپیما به این کشور سفر کنید. در این مطلب به بررسی قیمت اقامت در هتل‌های ارمنستان می‌پردازیم.

در تور هوایی ارمنستان، قیمت چهار شب اقامت در هتل سه ستاره «Shirak» در اتاق دو تخته ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در اتاق یک تخته ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (نفری) اعلام شده است. این در حالی است که برای اقامت در هتل «Regineh» به ازای هر نفر در اتاق دو تخته، ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان باید هزینه کنید. برای اقامت در اتاق یک تخته نیز باید ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بپردازید.

یک هتل چهار ستاره برای چهار شب اقامت در اتاق دو تخته ۱۹ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و در اتاق یک تخته ۲۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه دریافت می‌کند.

اگر قصد اقامت در هتل پنج ستاره را دارید، باید بدانید که قیمت اقامت در هتل پنج ستاره «National» برای اتاق دو تخته ۲۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و برای اتاق یک تخته ۴۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

برای اطلاع از قیمت دقیق اقامت در هتل‌های دیگر این تور جدولی را که در ادامه آماده کرده‌ایم بخوانید.

*لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده در جدول مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز متفاوت باشد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید
منبع خبر: طلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *