اخبار روزانه

سکوت عجیب جواد نکونام درباره شایعه جذب دروازه‌بان و بازیکن خارجی

​به گزارش منیبان، جواد نکونام که فصل گذشته به هر بهانه علیه باشگاه موضع می گرفت حالا با وجود انتشار اخباری پیرامون جذب دروازه بان خارجی، در موضع سکوت قرار گرفته است.

به گزارش خبرورزشی، هواداران استقلال به خوبی به یاد دارند جواد نکونام فصل قبل در قبال هر مساله ای نسبت به مدیریت باشگاه موضع می گرفت اما امسال اتفاقاتی رخ داده که باعث شده نکونام حتی کلامی در قبال این مسائل صحبت نکند! به طور مثال حدود یک هفته است شایعه شده استقلال دروازه بان خارجی جذب می کند و در فضای مجازی این شایعه نیز به گوش می رسد که حتی دو بازیکن خارجی دیگر نیز بدون نظر وی جذب شده اند اما سرمربی استقلال هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است.

البته سکوت جواد نکونام جای انتقاد ندارد اما سکوت سرمربی استقلال آنجایی عجیب می شود که وقتی فصل قبل علی خطیر منتظر محمد عراقی را با یک قرارداد ارزان قیمت و ریالی به خدمت گرفت و یا رانجلو جانگا را با هماهنگی جواد نکونام به تهران فراخواند، سرمربی استقلال زیربار نرفت و اعلام کرد مسائل فنی و جذب بازیکن در اختیار سرمربی است.

نسبت به فصل گذشته که علی خطیر مدیرعامل استقلال بود، قوانین نانوشته فوتبال و عرف این ورزش تغییر نکرده و طبعا نفر اول در مورد جذب بازیکنان نیز همچنان سرمربی یک تیم است اما چه می شود که جواد نکونام در قبال خریدهای بدون هماهنگی احمد شهریاری سکوت اختیار می کند و فقط کانال های تلگرامی و صفحه های ایسنتاگرامی حامی او که شایعه شده زیرنظر نزدیکان او اداره می شوند، غیرمستقیم می نویسند جواد نکونام در سکوت مطلق و در خفا به خرید خارجی ها بدون نظر او و سوزاندن سهمیه خارجی استقلال با خرید دروازه بان اعتراض کرده است.

به نظر می رسد سرمربی استقلال نسبت به مدیران هلدینگ خلیج فارس عقب نشینی کرده و این هراس را دارد تا آنها رفتاری خلاف علی خطیر انجام بدهند. علی خطیر فصل گذشته اصلا مصاحبه ای علیه نکونام انجام نداد و هر بار سرمربی استقلال او را مخاطب قرار می داد مدیرعامل وقت آبی ها با سکوت کارها را پیش می برد اما احمد شهریاری نشان داده زیاد اهل مدارا نیست و این قابلیت را دارد که با اولین مصاحبه اعتراضی، با جواد نکونام خداحافظی کند.

هواداران اما با توجه به شناختی که از جواد نکونام دارند، سکوت او را به حساب رضایتش می گذارند و معتقدند نکونام اگر نسبت به جذب دروازه بان و بازیکن خارجی معترض بود، حتما تا به حال مصاحبه می کرد و مثل دوران مدیریت خطیر به هواداران می گفت این بازیکنان با نظر او جذب نشده اند. آنها توقع دارند نکونام این سکوت را بشکند.

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *