اخبار روزانه

عکسی از رأی دسته جمعی اصلاح طلبان نزدیک به کروبی /این فرمانده سپاه در جمکران رأی داد /آیت الله جنتی هم آمد +تصاویر

جمعی از فرماندهان سپاه، دبیر شورای نگهبان و دبیرکل حزب اعتماد ملی رأی خود را در صندوق‌های رأی انداختند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس آنچه تسنیم منتشر کرده، دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در مسجد جمکران رای خود را به صندوق انداخت‌.

او گفت: به نظر من حضور مردم ما یک دفاع جانانه از کشور، ناموس و جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه عاشورا: حضور فعالانه مردم در انتخابات تضمین کننده آینده کشور است

علاوه بر این، به روایت ایرنا، سردار اصغر عباسقلی زاده، فرمانده سپاه عاشورا روز جمعه هنگام انداختن رای خود به صندوق و در جمع خبرنگاران، افزود: امروز یکی از روزهای مهم تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران است که امیدواریم آحاد مردم با حضور فعال و انتخاب فرد اصلح سرنوشت انقلاب و کشور را به نحو احسن تعیین کنند.

وی امنیت را بزرگترین نعمت الهی برای ایران اسلامی خواند و با بیان اینکه این امنیت در سایه خون شهدای دفاع مقدس حاصل شده است، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، یادآور شد: جمهوری اسلامی در ۴۵ سال گذشته با تکیه بر رای و نظر مردم اداره شده است و این مسیر همچنان با قوت و قدرت ادامه دارد.

عباسقلی زاده حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را موجب عزت و اقتدار نظام خواند و ادامه داد: خداوند را شاکریم که انقلاب اسلامی با رهبری مقتدرانه رهبر معظم به درایت و شجاعت تمام مدیریت می‌شود و با حضور مردم سرنوشت نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوبی تعیین می‌شود.

وی حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب را یکی از ویژگی های مهم ایران اسلامی بیان کرد و با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اتکا به آرای مردم را اصل اساسی خود می داند، اظهار کرد: حضور فعالانه مردم در انتخابات تضمین کننده آینده کشور است.

عباسقلی‌ زاده با اشاره به اهمیت چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: محور بودن شهدای خدمت وجه تمایز مهم این دوره از انتخابات است.

وی با بیان اینکه آرامش حاکم در ایران بعد از شهادت رییس جمهوری و هیات همراه دنیا را متعجب کرد، گفت: این آرامش ناشی از درک و فهم بالای مردم ایران و مدیریت رهبری بود.

جنتی هم پای صندوق رأی رفت

براساس خبری که ایسنا منتشر کرده، احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان پیش از ظهر جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رای خود را در صندوق انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری انداخت. آیت‌الله جنتی رای خود را در صندوق سیار شماره ۱۶۹۳ تهران انداخت.

همچنین الیاس حضرتی، دبیر کل حزب اعتماد ملی به همراه برخی از اعضای حزب رای خود را به صندوق انداختند.

عکسی از رأی دسته جمعی اصلاح طلبان نزدیک به کروبی /این فرمانده سپاه در جمکران رأی داد /آیت الله جنتی هم آمد

27211

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *