اخبار روزانه

فال تاروت روانه / فال تاروت دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 را اینجا بخوانید

فال تاروت روانه / فال تاروت دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 را اینجا بخوانید

به گزارش شمانیوز :فال تاروت یک روش پیش‌بینی و پرسش و پاسخ با استفاده از کارت‌های تاروت است که در فال‌گیری و جوانه خوانی استفاده می‌شود.هر کارت فال تاروت نمادهای خاصی را نشان می‌دهد و بر اساس ترکیب و ترتیب کارت‌ها، گفتاری راجع به موقعیت یا مسئله مطرح شده ارائه می‌دهد.فال تاروت به عنوان یک ابزار روحانی محبوب است و معمولاً در مشاوره‌گری، جوانه خوانی و بررسی مسائل روحانی و روانشناختی استفاده می‌شود.با توجه به تفسیر خبره‌ها و تفسیر کارت‌های فال تاروت، فال‌گیری تاروت می‌تواند به درک عمیق‌تری از خود و سیر زندگی کمک کند.

فروردین

کارت تاروت: کارت چهار چوبدست

فروردینی ماهی جان، این زمان عالی برای دور هم جمع شدن با خانواده و دوستان و جشن گرفتن تمام اوقات فوق العاده با خانواده بزرگ یا شرکت در یک جشن است. ممکن است نزدیکترین دوستان خود را دعوت کنید یا برای یک شام صمیمی و چند لیوان شراب خوب دعوت شوید. ازدواج، نامزدی، تولد فرزند، تولد، گرم شدن خانه یا جشن دیگری که نقطه عطف خاصی را رقم می زند، روی کارت است.

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت تک چوبدست

اردیبهشت ماهی، ممکن است دیگران نسبت به شما حسادت کنند. شما امروز با توانایی های ذهنی خود تیزبین هستید. قدرت حافظه و هوش شما خوب است و اگر برای مصاحبه حضور پیدا می کنید خوب عمل می کنید. شما همچنین در حال آزمایش عشق افلاطونی هستید زیرا دوستان روشنفکر یا عاشقان توجه شما را جلب می کنند. خود را هم از نظر اجتماعی مشغول کنید. مکاتبات و ارتباطات کتبی نیاز به توجه دارد، در برخورد و بیان خود ملایم و نرم باشید.

خرداد

کارت تاروت: کارت عدالت

خرداد ماهی عزیز، امروز سعی خواهید کرد در همه کارهایتان تعادل برقرار کنید. شما با بدن ، ذهن ، روح خود هماهنگ هستید و نسبت به خودتان احساس خوبی دارید. شما خود را در موقعیتی می یابید که می توانید موقعیت و قدرت خود را به شیوه ای سازنده تر اعمال کنید. کسانی که در حرفه وکالت، معلمی، طالع بینی و قضات هستند، بی طرف هستند و به نفع دیگران کار می کنند.

تیر

کارت تاروت: کارت پنج چوبدست

تیرماهی جان، به نظر می رسد هر تلاشی که برای راضی نگه داشتن شریک یا معشوق انجام می دهید امروز کارساز نخواهد بود. مردم با شما مخالفت خواهند کرد، با نظرات شما مخالفت خواهند کرد. امروز روزی نیست که دیدگاه خود را مطرح کنید. در محل کار نیز می توان با موقعیت های متناقض مواجه شد. بهتر است از هرگونه بحث داغ دوری کنید زیرا این فقط بر حسن نیت و شهرت تأثیر می گذارد.

مرداد

کارت تاروت: کارت شش سکه

مرداد ماهی، طرح های خیریه و رفاهی توجه شما را جلب خواهد کرد. دوست شما ممکن است از شما کمک مالی بخواهد. اگر به دنبال کمک مالی برای تحصیلات عالی ، خانه هستید، ممکن است به شما وام داده شود، روز برای روابط نیز خوب است. سخاوت و مهربانی شما مورد قدردانی نزدیکان و عزیزان شماست. خرج کردن پول برای اقلام داخلی و خرید و غیره نشان داده شده است.

شهریور

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

شهریور ماهی عزیز، مشکلات سلامتی ممکن است شما را نگران کند. یک جراحی جزئی روی کارت است. شما لازم نیست کامل باشید و مطمئناً مجبور نیستید مطابق با استانداردهایی باشید که دیگران برای شما تعیین می کنند. فقط در تمام موقعیت ها همیشه خودتان باشید. مسائل قلبی ممکن است شما را ناامید کند. ممکن است عزیزان شما در زمان سختی کنار شما نباشند و شما را در عذاب تنها بگذارند.

مهر

کارت تاروت: کارت راهبه اعظم

مهرماهی عزیز، شما زمان و مکان خود را می خواهید تا موقعیت را درک کنید. خلق و خوی خصوصی و بازنشستگی ممکن است حتی شما را مجبور کند که به دنبال فرصتی برای شرکت در فعالیت هایی باشید که به شما اجازه می دهد تنها باشید. روح و ذهن شما در این زمان ارتباط الهی دارد و در تنهایی آرامش پیدا می کنید، مدیتیشن، یوگا و تمرینات پرانایام توجه شما را جلب می کند.

آبان

کارت تاروت: کارت شوالیه چوبدست

آذر ماهی جان، این روز برای فعالیت های سخت و خشن مشخص شده است و در صورت نیاز باید خود را درگیر همه چیز کنید. کسانی که به سلامتی و تناسب اندام مطلوب علاقه دارند، و کسانی که رقصنده، بازیگر و هنرمندان مختلف هستند، ممکن است امروز بسیار شلوغ شوند. سفر روی کارت است. باید از عجله، عصبانیت و پرخاشگری پرهیز کرد، اگر امروز معامله ای را امضا می کنید، قبل از امضای سند را جدی بخوانید. از ورزش های سخت پرهیز کنید زیرا می توانند به شما آسیب برسانند.

آذر

کارت تاروت: کارت عشاق

دی ماهی عزیز، افراد برج جدی با شریک زندگی شخصی یا حرفه ای خود پیوند کاملی خواهند داشت. کسانی که به دنبال عشق و شریک زندگی در زندگی خود هستند ممکن است انتظار برآورده شدن آرزوها را داشته باشند. آنها می توانند ازدواج خود را اصلاح کنند یا یک شریک مناسب پیدا کنند. عشق در هوا است. روابط موجود بالغ تر و شدیدتر خواهد شد. ممکن است لحظات ارزشمندی وجود داشته باشد.

دی

کارت تاروت: کارت ملکه

بهمن ماهی عزیز، می شد از رفاه، پیشرفت و خوشبختی لذت برد. دلوها متوجه می شوند که همه چیز تا سطح رضایت خوب پیش می رود. ممکن است مراسم فرخنده‌ای در خانه برگزار شود، تولد فرزند، ازدواج، نامزدی یا موفقیت‌های شغلی نشانه‌های آن هستند. از دستاوردهای خود احساس خوشحالی می کنید. از سلامتی، غذا و سرگرمی لذت می برید.

بهمن

کارت تاروت: کارت ملکه

بهمن ماهی عزیز، می شد از رفاه، پیشرفت و خوشبختی لذت برد. دلوها متوجه می شوند که همه چیز تا سطح رضایت خوب پیش می رود. ممکن است مراسم فرخنده‌ای در خانه برگزار شود، تولد فرزند، ازدواج، نامزدی یا موفقیت‌های شغلی نشانه‌های آن هستند. از دستاوردهای خود احساس خوشحالی می کنید. از سلامتی، غذا و سرگرمی لذت می برید.

اسفند

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

اسفند ماهی ها، شما در موقعیتی قرار می گیرید که گزینه های زیادی دارید و سخت است که کدام یک برای شما مناسب تر است. یاد بگیرید که چیزها را اولویت بندی کنید. ممکن است مجبور شوید یک چیز را ترک کنید تا به چیز دیگری برسید. سردرگمی غالب خواهد شد. اما تا عصر راه حلی پیدا می کنید. در تجارت و حرفه شما نتایج متفاوتی خواهید یافت. ممکن است مخالفانتان سعی کنند شما را پایین بیاورند، بنابراین برنامه‌ها را فقط با خودتان کار کنید، آنها را با دیگران به اشتراک ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *