اخبار روزانه

فال تاروت روزانه / فال تاروت فردا شنبه 22 اردیبهشت 1403 را اینجا بخوانید

به گزارش شمانیوز :فال تاروت، یکی از سنت‌های باستانی مرتبط با پیشگویی آینده است.با کمک فال تاروت، می‌توانید به پاسخ‌هایی درباره‌ی سوالات خود برسید.تلفیق شماره‌شناسی، رنگ‌شناسی و نمادهای تاروت، فال تاروت را عمیق و جالب می‌کند.فال تاروت، با قدمتی بیش از هشتصد سال، همچنان یکی از پرکاربردترین روش‌های پیشگویی جهان است.در ادامه فال تاروت فردا 22 اردیبهشت 1403 را بخوانید.

فروردین

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

فروردینی ماهی جان، مباشرت مشتاقانه شما نتایج چشمگیری دارد. ممکن است متوجه شوید که به یک رهبر تبدیل شده اید. معمولاً اولین کسی که از تفکر متعارف جدا می شود، کسی است که یک روند جدید را تعریف می کند. در این شرایط، نیاز جدی به صدا و دید تازه وجود دارد – پس حرکت خود را انجام دهید. اطرافیان شما که آماده تغییر هستند از رهبری شما حمایت خواهند کرد.

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت شوالیه سکه

اردیبهشت ماهی عزیز، سرمایه گذاری های خود را با استفاده از زمان بندی خوب و مدیریت ماهرانه پرورش دهید. کل تلاش با منابعی که برای آن به ارمغان می آورید به طور قابل توجهی افزایش می یابد و ده برابر برکت خواهید داشت. انتظار نظارت و هدایت پروژه و همچنین تأثیرگذاری بر نتیجه رویدادها را داشته باشید. بدون حضور شما، این تلاش فقط یک ایده خوب دیگر است.

خرداد

کارت تاروت: کارت برج

خرداد ماهی عزیز، به دلیل شرایط خارج از کنترل شما، چاره ای ندارید. اکنون ممکن است در خط مقدم باشید و حضور پررنگ آینده را که در زمان حال منفجر می شود، تصدیق کرده و بپذیرید. سعی کنید قسمت های خشن تر تغییرات را در حین آشکار شدن میانجی کنید، بنابراین آسیب پذیرترین ها بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند. خودتان و همچنین سایر افراد زندگیتان را که منابع خود را برای ایجاد آینده ای بهتر ارائه می دهند، به رسمیت بشناسید.

تیر

کارت تاروت: کارت چهار جام

تیرماهی جان، چهار جام مستلزم تفکر و درک آنچه هستید در رابطه با تغییرات مداوم در زندگی خود دارید. با آنها صلح کنید. چنین تغییراتی می تواند دوستان جدید، عاشقانه ها، اهداف را به ارمغان بیاورد. گاهی آنقدر چیزی را می خواهیم که وقتی به آن می رسیم متوجه می شویم که اصلاً انتظارات ما را برآورده نمی کند. در عشق پس از از دست دادن، این احساس عجیبی است که در آن عمیقاً کسی را دوست دارید اما به نظر می رسد که رابطه تمام شده است. هر چیزی که شما را از رشد دوباره توانایی عشق ورزیدن باز می دارد را رها کنید. این کارت نشان می دهد که شما درگیر تفکر عمیق در مورد آنچه دارید و آنچه به دست آورده اید خواهید بود. ممکن است افکار خود را مرور کنید و متوجه شوید که چقدر از فراوانی در زندگی خود لذت می برید. هیچ چیز شما را از تجربه شادی و آرامش باز نمی دارد، پس مطمئن شوید که ذهنتان باز است.

مرداد

کارت تاروت: کارت ملکه چوبدست

مرداد ماهی عزیز، قاطعیت و تمایل به رهبری، پاداش های ملموسی را به همراه دارد. یک کمبود درک شده در رهبری ممکن است باعث شود بخواهید کنترل را در دست بگیرید، اما این کار را نکنید! خود را مهار کنید و به افراد بالاتر خود وفادار بمانید. متمرکز و پرانرژی بمانید. با شور و شوق مستقیماً با چالش‌های پیش روی خود مقابله کنید. با حسن نیت عمل کنید و دیگران را به انجام همین کار تشویق کنید

شهریور

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر

شهریور ماهی عزیز، این لحظه شماست که باید آزمایش و امتحان شوید. مایل به انجام تلاش های دقیقی باشید که در حال حاضر خواسته شده است. با تمام وجود، با حسن نیت و امیدواری انجام دهید. به این ترتیب، از مشاجره و انتقاد جلوگیری خواهید کرد، بر نیروهای منفی پیروز خواهید شد و بر شیاطین شک و مقاومت غلبه خواهید کرد. در مورد چالش های خود هیجان زده شوید؛ مطمئن باشید که آنچه را که برای بهبود وضعیت لازم است دارید. اگر تکالیف درونی خود را انجام دهید، شرایط بیرونی برای شما باز خواهد شد.

مهر

کارت تاروت: کارت قدرت

مهرماهی عزیز، داشتن قدرت تاروت به عنوان کارت شما نشان دهنده نیاز به صبور بودن و انعطاف پذیری است. این یکی از مثبت ترین کارت ها در عرشه است! این نشان می دهد که شما قدرت و توانایی برای غلبه بر هر موقعیت یا چالش سخت را دارید. شما در اهداف زندگی خود از آنچه که هستید قوی هستید و راضی هستید. مشکلی که شما را از هم جدا کرده بود بالاخره در حال حل شدن است، ممکن است پس از چندین ماه سختی دوباره احساس انرژی و شجاعت کنید. وقتی با یک کار سخت روبرو می شوید غیرقابل توقف شده اید. به مبارزه ادامه دهید زیرا آنچه در اینجا در خطر است به مفاهیم اساسی زندگی یا مرگ مربوط می شود. حل یک مسئله مهم در زندگی شما بزرگوارانه است و به شما این امکان را می دهد که شجاع و قدرتمند باشید. قدرت: اراده برای تسخیر افکار در قلب و ذهن خود، از طریق اراده، عزم و شجاعت. با مدیتیشن انرژی خود را دو برابر خواهید کرد.

آبان

کارت تاروت: کارت زاهد

آبان ماهی ها، به اسرار زندگی درونی خود خیره شوید. شاید الان لحظه ای باشد که به همه بگویید تنهات بگذارند. وقتی کاملاً آماده باشید، قادر خواهید بود و مایلید آنچه را که دیگران نیاز دارند به آنها بدهید.

آذر

کارت تاروت: کارت چهار جام

آذر ماهی جان، اراده شما از بین رفته و ذهن شما از هدف واقعی خود منحرف شده است. تصمیم بگیرید که به اندازه جام زمین سنگین نباشید، مانند جام آب، آرام و مانند جام هوا متلاطم نباشید. بلکه ممکن است اکنون زمان آن باشد که به اندازه جام آتش برانگیخته شوید. این برانگیختگی ممکن است رهایی از شرایطی باشد که ممکن است شما را به اینجا رسانده باشد.

دی

کارت تاروت: کارت شیطان

دی ماهی عزیز، کارت شیطان نماد تخریب و حتی خشم است. می تواند نشان دهنده یک نقطه دسترسی برای بهبود و پیشرفت به سمت رشد شخصی باشد. با این حال، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که به سراغ شخصی در زندگی تان بروید که شما را شفا دهد، به شما گوش دهد یا به شما کمک کند – زیرا این کارت برخی از جنبه های سایه جدی شما را روشن می کند. یک روز تنها چیزی است که لازم است تا روند بهبودی با مراحل مخرب متعادل شود. ممکن است احساس کنید مسدود شده اید یا در زمان اشتباهی در زندگی خود کار اشتباهی انجام می دهید. یک موفقیت بی‌سابقه (مانند فقر) در بیشتر موارد تحقیر می‌شود.
این کارت همچنین می تواند نشان دهنده رفتارهای تکانشی و انجام کارهایی باشد که به نظر درست می رسد بدون فکر کردن به عواقب یا تجملاتی که زندگی را دشوار می کند. طرف دیگر شامل درک زمان توقف و صبور بودن برای هر اتفاق دیگری در زندگی شما قبل از حرکت است. این ممکن است نیاز به برنامه ریزی دقیق از طرف شما داشته باشد تا قبل از برداشتن گام های جدید در زندگی با همه چیز آرام و منطقی برخورد کنید.

بهمن

کارت تاروت: کارت قضاوت

بهمن ماهی عزیز، شما قدرت ایجاد تغییرات و احساس کامل بودن را دارید. لازم نیست دیگران را طرد کنید، اما از دستکاری کسانی که گریه می کنند خودداری کنید. این روند به هر حال مربوط به آنها نیست. این در مورد شما و آرزویی است که برای تغییر زندگی و تبدیل شدن به یک فرد کاملتر احساس می کنید. به انگیزه های خود اعتماد کنید و اجازه دهید این بیداری قابل توجه اتفاق بیفتد.

اسفند

کارت تاروت: کارت ستاره

اسفند ماهی ها، از روزمرگی خود بلند شوید و با الهی ارتباط برقرار کنید. اکنون دوره ای برای تفکر آرام است. به صدای درون گوش دهید. هر چیزی که با این ارتباط تداخل داشته باشد، ممکن است در حال حاضر بهترین منافع شما را تامین نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *