اخبار روزانه

قائم مقام ملوان: کمیته انضباطی در رأی اخیر به ما لطف کرد!

– اخبار ورزشی –

رامبد رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد رأی انضباطی دیدار تیم‌های پرسپولیس – ملوان و جریمه 51 میلیون تومانی باشگاه شمالی، اظهار داشت: برای این موضوع حتی دفاعیه هم ثبت نکردیم چرا که معتقدیم احتمالاً خوانده یا لحاظ نشود. به همین دلیل در فاز ارائه دفاعیه نرفتیم. ضمن اینکه کمیته انضباطی در هفته‌های اخیر شدید و غلیظ برخورد می‌کند.

اعلام رأی بازی پرسپولیس – ملوان

وی افزود: در بازی مقابل پرسپولیس تعداد تماشاگران ما نهایتاً 2 هزار نفر بود، پرسش اینجاست چطور در میان آن تعداد و حجم هواداران پرسپولیس صدای هواداران ما به گوش رسیده است؟ احتمالاً این جریمه به دلیل گزارش ناظر اعمال شده باشد. اگر برای ما جریمه 51 میلیونی در نظر گرفته شده جریمه باشگاه پرسپولیس باید بیشتر باشد.

* به جریمه اعتراض نمی‌کنیم

قائم مقام باشگاه ملوان در پاسخ به این سؤال که حکم کمیته انضباطی قابل تجدید نظر است آیا آنها در کمیته استیناف برای تجدید نظرخواهی اقدام خواهند کرد، گفت: به این حکم اعتراضی نمی‌کنیم. در مقابل جرایم مالی که کمیته انضباطی صادر می‌کند، این مبلغ بسیار کم است. حتی خود باشگاه ملوان اعداد خیلی بالاتر از این هم جریمه شده است. برای مثال تیم ما به دلیل رفتار هواداران در بازی مقابل سپاهان، 150 میلیون تومان جریمه شد. بنابراین کمیته انضباطی در اعلام جریمه 51 میلیون تومانی خیلی به ما لطف داشته که چنین حکمی صادر کرده است.

*کنترل دوپینگ به رقابت عادلانه کمک می‌کند

رشیدی راجع به موضع باشگاه ملوان در قضیه کنترل دوپینگ بازیکنان در 4 هفته پایانی لیگ برتر، تصریح کرد: واقعیت این است که 4 هفته پایانی لیگ برتر بسیار حساس است. این حساسیت در بالا و پایین جدول وجود دارد و وقتی تیمی وارد رقابت می‌شود، طبیعتاً علاقه دارد که آن رقابت یا مسابقه عادلانه برگزار شود. کنترل دوپینگ می‌تواند به رقابت عادلانه کمک کند. از چند بازیکن تیم ما بعد از بازی هوادار در هفته بیست و ششم تست دوپینگ گرفته شد که مورد استقبال تیم ما بود و هیچ گونه اعتراضی نداشتیم.

وی ادامه داد: می‌دانیم هزینه تست دوپینگ خیلی زیاد است و احتمالاً زمان‌بر باشد اما وقتی کمیته دوپینگ به این کار خود در هفته‌های پایانی اصرار کند، اگر تیمی قصد داشته باشد که راه ناصواب پیش بگیرد با احتیاط بیشتری پیش می‌رود یا منصرف می‌شود. به هر حال موضع ما در این مورد حمایتی است و استقبال می‌کنیم.

*تلاش برای پرداخت مالی پیش از بازی سپاهان

قائم مقام باشگاه ملوان در مورد اینکه درصد پرداختی‌های ملوان تاکنون چنددرصد بوده است، عنوان کرد: اجازه بدهید درصدی را عنوان نکنم، اما تلاش ما بر این است که در هفته جاری و پیش از بازی با سپاهان در جام حذفی، درصد جدیدی پرداخت کنیم تا بازیکنان با انرژی بیشتری وارد زمین شوند. همه تلاشمان را برای پرداخت انجام می‌دهیم؛ ولی هنوز چیزی قطعی نشده است. با توجه به اینکه باشگاه ملوان به صورت خصوصی اداره می‌شود و یک فرد هزینه‌های آن را پرداخت می‌کند، فکر می‌کنم از نظر پرداختی خوب بودیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *