اخبار روزانه

معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی آکادمی ملی اسکیت آزادی اسکیت‌بازان در ماده‌های 100 متر، وان لپ و 10 کیلومتر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.

در مسابقه امروز و ماده 10 کیلومتر ورزشکاران در 25 دور به رقابت پرداختند در نهایت سیده مهشید‌کیایی بر سکوی نخست جای گرفت و پس از او نهال مقدم‌رحمانی و ساغر حاتمی‌پلاسلو بر سکوی دوم و سوم جای گرفتند.

همچنین در بخش جوانان نیز، زهرا برجیان‌بروجنی، اسماء شریف یلمه و آیناز یداللهی به ترتیب عناوین اول تا سومی را کسب کردند.

در ماده 100 متر بزرگسالان نیز، پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال در پایان محیا دست پاک بر جایگاه اولی تکیه زد و پس از او به ترتیب نازنین ادبی و ریحانه فرشاد عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در ماده 100 متر جوانان،پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال در پایان ملیسا مجیدی، فاطمه سادات ابراهیمی و ویانا عظیمی به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کردند.

در ماده وان لپ بزرگسالان، نگین شیخی، ملیکا منوچهری راد و نازنین ادبی توانستند رده های اول تا سوم را کسب کنند.

در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد.

گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *