اخبار روزانه

پیام پورمحمدی بعد از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری / ۱۵ تیر بیایید و راه را برای کارآمدی و عقلانیت هموار کنید

پورمحمدی خطاب به مردم گفت: از شما می خواهم با حضوری پرشکوه روز ۱۵ تیر بیایید و با تصمیم درست، راه را بر کارآمدی و عقلانیت، هموار کنید و تحقق معجزه اعتماد را رقم بزنید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی بعد از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در دور اول، به این شرح است:

مردم عزیز ایران

سلام و درود بر همه شما که روز ۸ تیر آمدید و احترام به همه شما که باور نکردید و نیامدید. آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود. پیامتان صریح است و بی‌ابهام.

همچنان براین باورم که راهی جز معجزه اعتماد نیست. فرصت دیدارتان برای من کوتاه بود و ناگفته‌ها فراوان. دراین زمان اندک، گوشه‌ای از آرزوهایتان را با صراحت و از عمق جان باز گفتم. شما با مهرتان نشان دادید که سخن دل همچنان شنیدنی است.

نیک می‌دانستم که در این شرایط تبدیل مهر به رای امری است ناشدنی. با این حال و بی‌توجه به نتیجه آرا، از سر صدق و وفا بر سر قرار خویش با شما ماندم. بر پیمان خود با شما بوده و هستم.

"در عهد تو دربستم عهد همه بشکستم".

براین باور خود استوارم که گفتمان اصیل برآمد از انقلاب اسلامی، صلاح کار است و درمان دردهای این روزگار. منتخب ملت با هر بینشی راهی جز پیمودن مسیر اعتماد شما را ندارد. از شما می خواهم با حضوری پرشکوه روز ۱۵ تیر بیایید و با تصمیم درست، راه را بر کارآمدی و عقلانیت، هموار کنید و تحقق معجزه اعتماد را رقم بزنید.

خداوندا به لطف خود ملت ایران را شاد و شکوفا، رهبری معظم را سربلند و سلامت، روح امام وشهیدان را در جوار رحمت بی‌منتهای خود، خرسند و ایران و ایرانی را قدرتمندو عزیز در پرتو مهر خود قرار بده.

بِمَنِّکَ وَ کَرَمِکَ
مصطفی پورمحمدی

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *