اخبار روزانه

چشم سرمربی رُم مهاجم تیزپای ایرانی را گرفته

به گزارش منیبان ؛ سردار آزمون که فصل اخیر به طور قرضی از بایرلورکوزن به تیم رُم پیوست و در بازی‌هایی که برای این تیم به میدان رفت عملکرد قابل‌قبولی از خود به نمایش گذاشت، با پایان یافتن قرارداد قرضی‌اش حالا پس از تعطیلات تابستانی‌اش باید به بایرلورکوزن بازگردد تا درباره آینده حرفه‌ای‌اش تصمیم‌گیری شود. پیش از این رسانه‌های ایتالیایی گزارش داده بودند که باشگاه رُم که از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند، حاضر نیست بند خرید ۱۲.۵ میلیون یورویی این مهاجم ایرانی را فعال کند.

روزنامه ایتالیایی «ایل‌ رومانیستا» حالا خبر می‌دهد که در روزهای اخیر جلساتی بین مدیران جالوروسی و اطرافیان سردار آزمون برگزار شده است که در آن گزینه خرید از بایرلورکوزن با قیمت 12.5 میلیون یورو مورد بحث قرار گرفته است.

1403020216261316129860204

تا همین چند هفته پیش عدم حفظ این مهاجم ایرانی از رُم قطعی فرض می‌شد، اما حالا نمی‌توان ماندن او در جمع جالوروسی را رد کرد. دانیله د‌ه‌روسی سرمربی رُم خوشحال خواهد شد که آزمون 28 ساله را در ترکیب تیمش برای فصل آینده در اختیار داشته باشد.

طبق این گزارش؛ باشگاه‌های دیگر از جمله سویا و فنرباغچه هم وضعیت سردار آزمون را زیرنظر دارند و نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند، این در حالی است که باشگاه رُم ممکن است تصمیم بگیرد که برای عقد قرارداد جدید با آزمون با بایرلورکوزن دوباره وارد مذاکره شود.

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *