اخبار روزانه

کامنت جنجالی عبدالکریم حسن برایش دردسر ساخت!

به گزارش منیبان، صبح امروز روزنامه الرایه در خبری نگران‌کننده برای هواداران پرسپولیس، از توافق عبدالکریم حسن، مدافع قطری سرخپوشان، با باشگاه الوکره خبر داد.

عبدالکریم حسن که دومین سال دوری از لیگ ستارگان و تیم ملی قطر را با قهرمانی و درخشش در پرسپولیس سپری کرد، به واسطه همین درخشش موردتوجه مقامات ارشد و تصمیم‌گیر حکومت قطر قرار گرفته و دستور بازگشت او صادر شده است.

کاپیتان سابق تیم ملی قطر دو سال پیش در حالی که به عنوان چهره شماره یک تیم کشورش مطرح بود و در تیم السد بازی می‌کرد، به دلیل یک کامنت جنجالی از این کشور طرد شد و ابتدا به کویت و سپس ایران رفت تا فوتبال خود را در تبعید ادامه دهد.

پس از سه باخت تیم ملی قطر در مرحله گروهی جام جهانی فوتبال 2022، اسکرین شات هایی از گفتگو با حسن در اسنپ چت منتشر و در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

حسن نسبت به عملکرد ضعیف تیم رفتاری بی‌دقت و بی‌علاقه نشان داد و نوشته بود «استریح عبالک حرب» یعنی بی‌خیال این که جنگ نیست! (یعنی برایش پیروزی تیم ملی مهم و جدی نبود.)

پس از این اظهارات، فدراسیون فوتبال قطر در حساب رسمی توییتر خود، حذف حسن را از تیم ملی و همچنین باشگاه حسن، السد اس سی از فهرست بازیکنان اعلام کرد.

برای مشاهده مقالات بیشتر از صدای روزانه دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *