اخبار روزانه

کومو بعد از 21 سال با فابرگاس به سری A صعود کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال کومو به عنوان دومین تیم از رقابت‌های سری B ایتالیا، جواز صعود مستقیم به سری A را کسب کرد.

شاگردان اوسیان رابرتس که سسک فابرگاس ستاره پیشین تیم فوتبال آرسنال نیز به عنوان دستیار کنار او کار می‌کند، با تساوی یک – یک شب گذشته خود در خانه تیم کسنتزا 73 امتیازی شدند و با حفظ رده دوم جدول سری B، بالاتر از ونتزای رده سومی و پس از پارما جواز حضور در دسته اول فوتبال ایتالیا را کسب کردند.

فابرگاس مربیگری‌ را از سری B ایتالیا آغاز کردتوصیه جالب مورینیو به فابرگاس درباره مربیگری

کومو سال 2003 به سری B سقوط کرد و اکنون پس از 21 سال دوباره به سطح اول فوتبال ایتالیا برمی‌گردد. این در حالیست که کومو در فصل 18-2017 در سری D یعنی دسته چهارم کالچو حضور داشت. دنیس وایز ستاره سابق تیم ملی انگلیس و چلسی مدیر اجرایی و تیری آنری ستاره پیشین آرسنال هم جزو سهامداران باشگاه کومو است و هر دوی آنها از روی سکو‌ها نظاره‌گر جشن صعود تیم‌شان به سری A بودند. فابرگاس در ابتدای فصل به عنوان سرمربی تیم فعالیت داشت اما به دلیل نداشتن مدرک مربیگری حرفه‌ای مجبور شد به عنوان دستیار به کار خود ادامه دهد. گفته می‌شد که او با دریافت مدرک مربیگری‌اش دوباره سرمربی تیم خواهد شد.

سومین تیم صعود کننده به سری A در پایان دیدارهای پلی‌آف میان تیم‌های سوم تا هشتم جدول که به ترتیب شامل ونتزیا، کرمونزه، کاتاناتزارو، پالرمو، سامپدوریا و برشا می‌شود، مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *